معرفي انواع لوله پليکا و اتصالات آن

معرفي انواع لوله پليکا و اتصالات آن

ساخت وبلاگ

امکانات وب

معرفي انواع لوله پليکا و اتصالات آن

معرفي انواع لوله پليکا و اتصالات آن


 

امروزه نقش لوله ها و اتصالات در صنعت ساختماني،بسيار حائز اهميت است.لوله ها از نظر اتصالات ، جنس و کاربرد به چند دسته تقسيم ميشوند.دراين مقاله در ابتدا به انواع لوله ها خواهيم پرداخت سپس به بررسي لوله پليکا ،انواع اتصالاتش و معرفي آن مي پردازيم.

 

لوله هايي با جنس گالوانيزه

 

لوله هاي آهني و فولادي از دو نوع مهم گالوانيزه ،به حساب مي آيند که لوله هاي فولادي وزن کمتري نسبت به لوله هاي آهني دارند.لوله هاي فولادي براي تهويه گزينه ي مطلوبي به شمار مي آيند و بسيار کارايي دارد هرچند براي امور ديگر فاضلابي نيز کارايي دارد.

 

لوله هاي چدني

 

براي لوله کشي ها بسيار استفاده مي شود و داراي مقاومت قابل توجهي مي باشد.

 

لوله هاي پلاستيکي

mxow_image2.jpg 

به چند نوع تقسيم مي گردند

 

لوله هاي PE – پلي اتيلن

لوله هاي PVC – پي وي سي

لوله هاي PP – پلي پروپيلن

در سيستم آبرساني سرد و گرم به علت داشتن آستانه مقاومتي بسيار پرکاربرد مي باشند و اتصال اين نوع لوله ها توسط جوش حرارتي صورت مي پذيرد  و در رنگ سفيد در بازار عرضه  و ارائه مي شود .

 

لوله هاي ABS

 

لوله هاي CPVC

 

لوله هاي PB

 

لوله هاي پلي اتيلن

داراي مقاومت بالاتري نسبت به ديگر لوله ها مي باشند و ضخيم بودن پلي اتيلن نيز از ديگر تمايزات اين نوع لوله به حساب  مي آيد.

 

لوله هاي دوسر تخت

 

تعريفي از لوله پليکا (pvc) 

 

به اسم يو پي وي سي معروف مي باشد که به علت پيشتازان توليد کننده اين فرآيند به پليکا معروف شد.با رنگ طوسي رنگ در ميان مردم بسيار کاربردي محسوب مي شود و خيلي از افراد بر اين تصور هستند که پليکا جنس اين نوع لوله  به حساب مي آيد در حالي که نام برند معروف اين نوع لوله مي باشد.مقاومت بالا و عدم خراب شدن در زمان طولاني باعث پرطرفدار تر شدن اين نوع لوله شده است. صنعت آب و فاضلاب بسيار با لوله هاي پليکا مرتبط و وابسته مي باشد و به تنهايي باعث موفقيت اين امرشده است.

 

براي خريد انواع لوله پليکا و اتصالات آن و لوله و اتصالات فاضلاب ، مي توانيد انواع سايت ها را بصورت آنلاين جستجو کرده و با ديدن و مقايسه قيمت ها محصول خود را خريداري بکنيد ، در اينجا ما وبسايت چلونگر که کالاي  تخصصي ساختماني است  را به شما معرفي مي کنيم که با مراجعه به آن مي توانيد خريد خوب و مناسبي داشته باشيد.

 

غذای خوشمزه...
ما را در سایت غذای خوشمزه دنبال می کنید

برچسب : معرفی,انواع,لوله,پلیکا,و,اتصالات,آن, نویسنده : حسن بازدید : 28 تاريخ : جمعه 23 خرداد 1399 ساعت: 15:57

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :