شيشه پارتيشن اداري يک محوطه سازي شيک و زيبا

شيشه پارتيشن اداري يک محوطه سازي شيک و زيبا

ساخت وبلاگ

امکانات وب

شيشه پارتيشن اداري يک محوطه سازي شيک و زيبا

شيشه پارتيشن اداري يک محوطه سازي شيک و زيبا

در تمامي مکان‌هاي اداري و حتي خانه‌ها زيبايي و فضاي آرامش‌بخش از اولويت‌هاي اصلي به شمار مي‌آيد. شيشه پارتيشن يک ديوار شيشه‌اي مي‌باشد که با نصب آن مي‌توان زيبايي محل کار خود را دوچندان کرد. شيشه پارتيشن‌ها در انواع مختلف شيشه مات و شيشه شفاف توليد و عرضه مي‌گردند که مي‌توان بر حسب نياز از هر کدام استفاده کرد. عموما شيشه پارتيشن‌ها عايق حرارتي و صوتي مناسبي هستند و از هدر رفت انرژي جلوگيري مي‌کنند. امروزه شيشه‌هاي پارتيشن از نوع شيشه سيکوريت و امن توليد مي‌شوند. شيشه‌هاي سيکوريت دوام و مقاومت بسيار بالاتري نسبت به شيشه‌هاي معمولي دارند در نتيجه در برابر ضربات ناگهاني به سادگي شکسته و خُرد نمي‌شوند. نوع ديگر شيشه‌ پارتيشن‌ها به صورت ضد گلوله و با استفاده از شيشه لمينت توليد مي‌شوند. از اين شيشه‌ها معمولا در پارتيشن‌بندي دفاتر و اداراتي مانند بانک‌ها و صرافي‌ها استفاده مي‌شود.

جزء اصلي پارتيشن اداري شيشه است. پارتيشن بندي اداري فضاي اداره را بزرگتر نشان مي‌دهد و باعث افزايش نور طبيعي محيط مي‌گردد. اين امر باعث مي‌شود تا هزينه‌ براي بهاي انرژي و نور مصنوعي کاهش يابد. امروزه پارتيشن اداري در بسياري از اماکن مورد استقبال قرار گرفته و جاي خود را به پارتيشن MDF قديمي داده است. ايجاد حريم خصوصي و فراهم کردن آرامش رواني براي کارمندان و کاهش انتقال صدا تنها بخشي از مزاياي نصب پارتيشن شيشه اي  در فضاهاي اداري مي باشد.

شيشه پارتيشن دو جداره و تک جداره با استفاده از شيشه پارتيشن فريم لس  و يا شيشه پارتيشن با فريم آلومينيوم توليد ميشود. استفاده از فريم و عدم استفاده از آن هر يک ويژگي هايي دارد. فريم آلومينيوم استفاده شده در اجراي پروژه هاي پارتيشن بندي ادارات و دفاتر معمولا از نوع فريم آلومينيوم چيني و اروپايي ميباشد که هر مدل ويژگي ها و معايبي دارد.

ما در شرکت آنلاين دُر تماني نياز هاي مشتريان را پاسخ ميدهيم و انواع مختلف شيشه و يراق آلات مناسب را در اختيار آنان قرار ميدهيم تا به انتخاب خود محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نوع جديدي از پارتيشن شيشه اي به صورت پارتيشن شيشه اي متحرک توليد و عرضه ميگردد. اين شيشه پارتيشن ها در موقعيت هاي مختلف ميتوانند قرار بگيرند و در نتيجه يک فضاي جديد را براي شما ايجاد کنند. علاوه بر موارد ذکر شده نوع شيشه پارتيشن رنگي در رنگ ها و طرح هاي مختلف نيز توليد ميشوند که ميتوانيد رنگ ها و مدل هاي مد نظر خود را از آنلاين دُر خريداري نماييد.

 

مزيت شيشه‌ پارتيشن

  1. عايق ايدآل و مناسب صوتي، حرارتي و  همچنين مانع از ورود گرد و غبار به محوطه داخلي
  2. نظارت مدير بر تمامي کارکنان شرکت و در عين حال حفظ حريم خصوصي افراد
  3. توليد شده با شيشه‌هاي سيکوريت و امن و مقاوم در برابر ضربات ناگهاني
  4. نصب، جابجايي و هزينه راه اندازي بسيار مقرون به صرفه
  5. توليد و عرضه در انواع و اشکال مختلف و درجه نورگيري کم و زياد
  6. زيبايي و جذابيت محيط کار

قيمت پارتيشن شيشه اي

فضاي مسکوني، اداري ويا تجاري شما با کيفيت هرچه تمام تر ميتواند به وسيله پارتيشن شيشه اي به بخشهايي مجزا تقسيم گردد. در زمان تصميم گيري براي انتخاب پارتيشني مناسب براي محيط خود بررسي و در نظر داشتن مواردي که بر قيمت پارتيشن شيشه اي شما تاثير گذار است ميتواند به انتخاب شما و مديريت هزينه هايتان کمک شاياني داشته باشد. اولين و مهمترين جز پارتيشن شيشه اي و جزء اصلي آن شيشه سکوريت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح روي آن هرکدام به نوبه خود بر قيمت پارتيشن شيشه اي تاثير گذار است.

در صورتي که قصد اجراي پارتيشن شيشه اي براي محيط کار و يا دفتر کار خود هستيد با کارشناسان شرکت آنلاين دُر در ارتباط باشيد.

ترجمه مقاله توسط مهام ترجمه

 

-------------------------------------------------

لينک فيلم مرتبط در آپارات

https://www.aparat.com/v/7pS1P

 

 

غذای خوشمزه...
ما را در سایت غذای خوشمزه دنبال می کنید

برچسب : شیشه,پارتیشن,اداری,یک,محوطه,سازی,شیک,و,زیبا, نویسنده : حسن بازدید : 34 تاريخ : دوشنبه 16 دی 1398 ساعت: 9:51

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :